Porota

Jarda Raušer
Hudebník od roku 1983 generační indie new wave STP (Soubor tradičního popu ). Spoluzakladatel Paláce Akropolis 1991, kde působil do roku 2006. Iniciátor řady hudebních, divadelních a multimediálních cyklů, konceptů a projektů, přehlídek které se zde dodnes realizují. Hlavní koordinátor řady mezinárodních projektů, či festivalů (EuroConnections – 10 let Move, Entermultimediale 2004) s akcentem na mezinárodní networking a český hudební festivalový export (cca. 50 hudebních skupin do různých měst EU: Dan Bárta, D. Koller, Chinaski, Monkey bussines, November 2nd, Ohm Square, atd..).
Externí pedagog DAMU (2000 – 2005). 2005 - 2008 Oficiální zástupce festivalu Europavox pro Českou republiku, dramaturgické doporučování každoroční účasti českých interpretů.: Toxique, Cartonnage, Southpaw, Khoiba, Sunshine, Airfare atd...
Pravidelný český reprezentant na řadě evropských profesionálních hudebních konferencích a diskuzích (Le printempt de Bourges, MAMa event Paris).
Hlavní poradce projektu Skutečná liga 2008 /Stream music awards (celorepubliková soutěž amatérských kapel).
Hudební dramaturg projektu Magic Mirros Prague 2008.
Jednatel nově založené společnosti Move association, s.r.o. která se koncepčně zaměřuje na rozvoj hudební mezinárodní spolupráce a produkci alternativní nemainstreemové hudební tvorby hudebně vzdělávácí činnost od roku 2007.
Spoluzakladetel a předseda občanského sdružení Institut modení hudby 2010.

Ema Dietrichová
Ema se narodila v roce 1981 do rodiny muzikanta a fotografa. Začala hrát na klavír, když jí bylo 8 let a později přešla na klasický zpěv, ve kterém se i nadále aktivně zdokonaluje.
Objevila se v české alternativní hudební scéně jako zpěvačka kapely The Hookers když jí bylo 17. V roce 1999 spoluzaložila skupinu The Roe-Deer a začala skládat vlastní hudbu a psát texty. V Roe-Deer potkala kytaristu Filipa Míška, s nímž později spoluzaložila projekt Khoiba. Během šesti let s touto kapelou hrála v Berlíně jako předkapela pro The Cure, měla turné po Německu s IAMX a uspořádala koncerty ve Finsku, Švédsku, Polsku, Francii (Europavox), ale také v Maďarsku.
Po odchodu z Khoiby v roce 2008 se vdala a narodilo se jí miminko. To byl ten správný čas pro ni začít uvažovat o kariéře v hudební terapii. Absolvovala kurzy non-verbální komunikace a terapie těla a v roce 2010 měla možnost se zapojit jako hudební terapeut do programu Bobříci (vzdělávání pro děti s komplexními potřebami) organizovaný Dášou Herrmannovou – spoluzakladatelkou charitativní organizace Pink Crocodile. Dnes Ema pracuje ve škole Pink Crocodile (škola na plný úvazek pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami) jako hudební terapeutka a sama je ve třetím ročníku programu rodičovské terapie.
Vedle toho je zpěvačkou skupiny LUNO. LUNO již vydali dvě alba, dvě EP a hráli v Německu, Francii, na Slovensku a byli předkapelou pro Placebo a Hurts v Praze.

Antonín Kocábek
V průběhu devadesátých let stačil coby člen Sdružení Nedomysleno spoluzaložit festival Mezi Ploty, začít vysílat na Radiu 1 (kde je ke slyšení dodnes), a také se stát hudebním publicistou. Postupně přispíval nejprve externě do různých hudebních fanzinů, a později i regulérních periodik jako například Nový prostor, Telegraf, „14“, UNI, později do Babylon, Time In ap.
Od poloviny devadesátých let byl stálým spolupracovníkem, od roku 1999 i redaktorem měsíčníku Rock & Pop. Zároveň začal psát pro Musicserver.cz, (kde vydržel až do roku 2008), ale průběžně přispíval i na další hudební portály – i-music.cz, Čro Radium, Muzikus.cz, FreeMusic.cz, nebo Musiczone.cz. V roce 2009 se stal redaktorem kulturní rubriky Lidových novin (se kterými externě pravidelně spolupracoval už v letech 1999-2000), odkud se pak přesunul do časopisu Týden, kde v kulturním oddělení působí už pátým rokem.
Ve volném čase se objevil v několika amatérských hudebních skupinách, s nimiž dosud odehrál zhruba 350 koncertů a podílel se na několika nahrávkách.
V průběhu let byl členem porot nejrůznějších hudebních soutěží, podílel se na hudební dramaturgii několika festivalů (Babí léto v Bohnicích, Roudnice 1999 a 2000, Boskovice) a několik jich i uváděl.
Zároveň je stále ke slyšení na pražském Radiu 1 - 91.9FM. Krom pravidelných vysílacích bloků tu spolupřipravuje československou hitparádu Velká sedma a podílí se i na pořadu Inclubátor, kde prostřednictvím rozhovorů s hosty představuje aktuální novinky tuzemské scény.
Je autorem knižní biografie Visací zámek: Zamklej na třicet západů.

Jiří Paška /
Ecson Waldes
Award winning producer, mix & mastering engineer.
Majitelem studia Biotech je vyhledávaný zvukový inženýr a producent Jiří Paška (aka Ecson Waldes), který za svou práci získal řadu prestižních ocenění, jako například cenu akademie populární hudby Anděl, Ultram:x, Dance Awards, či mezinárodní Clavia Competition. Ve své studiové práci se specializuje na hudbu progresivních kapel, které hledají kvalitní silný zvuk a současné trendy pro svá alba ve stylech rock, elektro a pop. Na velké části alb se kromě mixáže a masteringu současně podílí i jako hudební producent.
Biotech Studio je moderní nahrávací a masteringové studio s 10ti letou historií. Nabízí kompletní služby zpracování zvuku v nejvyšší kvalitě a to od nahrávání, hudební produkce až po mix, mastering a výrobu zakázkové hudby. Vysoké kvality je dosaženo kombinací 10ti letých zkušeností v oboru a špičkové analogové a digitální Hi-End techniky. Studio spolupracuje se špičkou české i zahraniční hudební scény jako je například J.A.R., Support Lesbiens, David Koller, Mandrage, Clou, Ewa Farna, Dara Rolins, Kryštof… apod. Kreativity, současné trendy a moderní zvuk charakterizují možnosti, které vám nabízí profesionální tým studia Biotech.